מאמרים

בניית אתר תדמיתי – התוכן כן קובע

אתר תדמיתי ללא תוכן, או יותר נכון, ללא תוכן שיווקי המניע לפעולה, כמוהו כחנות שאין במרכולתה להציע לכם דבר. רבות אני נוהג להקביל במאמריי את האתר התדמיתי לחנות פיזית ממש, שכן הדמיון ביניהם רב ולעיתים קל יותר להעביר את חשיבות הדברים באמצעות הקבלה לעולם ה"אמיתי", המוחשי.

להמשך »


בניית אתר תדמיתי – שלב העיצוב

המאמר השלישי בסדרת השלבים לבניית אתר תדמיתי מוקדש לעיצוב האתר התדמיתי. בשלב זה גיבשנו כבר לעצמנו את מטרות האתר, קהל היעד, קווים מנחים לעיצוב האתר ובנייתו. עיצוב האתר כעת הינו השלב הראשון בבניית האתר, הלכה למעשה.

להמשך »


אתר תדמית – שלב התכנון – אפיון אתר תדמיתי

במאמר הקודם דנו בשלב הראשון לבניית אתר תדמיתי – תכנון אתר והגדרת מטרותיו. למעשה תכנון אתר תדמיתי כולל גם ובעיקר את שלב אפיון האתר, עליו נדבר במאמר זה.
אפיון מקדים ומפורט הינו מאבני היסוד לקראת בניית אתר מכל סוג ובשל היותו כזה, אפיון אמור להכיל את כל הקווים המנחים וההיבטים המרכזיים בבניית האתר, החל מהגדרת מטרות האתר, קהל היעד, התייחסות לאתרי מתחרים ועבור דרך התוויית קווים כלליים לעיצוב האתר, מבנה האתר ואפשרויות הניווט בו, וכלה בהתייחסות לפרמטרים מעולם השיווק וקידום אתרים.

להמשך »


אתר תדמית – שלב התכנון – הגדרת מטרות

סדרת המאמרים הבאה תעסוק בשלבים לבניית אתר תדמית – שלבים שאם תשכילו ליישם, יבטיחו לכם אתר תדמית מנצח.
המאמר הראשון בסדרה זו עוסק בשלב תכנון האתר. כמו בכל פרויקט, שלב התכנון הוא השלב הקריטי ביותר שכן בשלב זה מוגדרים המטרות והיעדים של הפרויקט כולו וחשוב מכך – מדדי ההצלחה שלו.

לא בכדי ההתייחסות לבניית אתר תדמית הינה כפרויקט, שכן זו כוללת את כל מחזור החיים של פרויקט ובכלל זה: שלבי התכנון, האפיון, חלוקת חבילות העבודה – עיצוב ותכנות, העשרת האתר בתכנים, העלאת האתר לרשת, קידום האתר במנועי חיפוש, אופטימיזציה של האתר ותחזוקתו השוטפת.

להמשך »


פרמטרים לבחירת חברה לבניית אתרים

במאמר הקודם התחלנו לדון בסוגיית בחירת החברה או התשתית ההולמים ביותר לבניית אתרים בכלל ואתרי תדמית בפרט.
ראשית, נקדים ונאמר כי כמעט כמו בכל תחום, אין תשובה אחת לשאלה מהי חברת בניית האתרים הטובה ביותר. נכון יותר לשאול איזו חברת בניית אתרים היא המתאימה ביותר לצרכיי.
מאמר זה יתמקד בפרמטרים לבחירת חברת בניית האתרים המתאימה ביותר באוריינטציה של בניית אתרי תדמית.

להמשך »


12