אתר תדמית

תדמית העסק הינה הצורך החשוב ביותר לקיומו של העסק, טיפוח התדמית ושיפורה מהווים מפתח משמעותי לשימור וגיוס לקוחות, להרחבת העסק ולגידול רווחים.

בניית תדמית עסקית או מיתוג עסקי הינם תהליך המורכב משלבים רבים בהם עיצוב לוגו, סלוגן מוביל, ניסוח מטרות, יעדים וחזון עסקי, פנייה ממוקדת לקהל יעד מוגדר היטב, אולם מיתוג עסקי אינו שלם ללא ייצוג הולם של העסק ברשת האינטרנט.

אתר תדמית מהווה את אחד הפתרונות המובהקים ביותר כיום לגיוס לקוחות חדשים, דרך האתר התדמיתי העסק מספר את סיפורו ומציע עצמו לקהל כמעט בלתי מוגבל של לקוחות פוטנציאליים. יתרה מזאת, רשת האינטרנט מהווה את הכלי הגדול, החשוב והנפוץ ביותר לסקירת שוק טרם קבלת החלטות וביצוע רכישה.

אולם, נוכח העובדה שרוב בעלי העסקים כיום כבר חשופים ברשת האינטרנט וברשתות חברתיות כאלו ואחרות, חשובה לאין שיעור, הדרך שבה מיוצג העסק – אתר אינטרנט הבנוי כלאחר יד, ללא אפיון מוקדם, קביעת מטרות וקהל יעד וללא גיבוש מסרים שיווקיים מתאימים, עלול לגרום לפגיעה חמורה בתדמית העסק ובעליו.

אחד השלבים החשובים יותר מכל בתהליך בניית האתר הוא עיצוב האתר וגיבוש קונספט תואם לקווי המיתוג של העסק. לכך יש כמובן להוסיף פיתוח הנשען על קוד תקין וקריא לטובת קידום האתר במנועי החיפוש השונים וגיבוי של מערכת ניהול תוכן התואמת את צרכי האתר ומרכיבי התוכן השונים המצויים בו.

אני מזמין אתכם לפנות אליי עוד היום לטובת גיבוש קונספט, עיצוב ואתר תדמיתי מנצחים.